Blahoželania

Rôzne druhy blahoželaní a pohľadníc, darčekových kariet a telegramov s možnosťou personalizácie. Radi vyšijeme blahoželanie vo farebnej kombinácii, s podkladovým papierom, menom alebo číslom podľa Vášho želania. U nás sa nebránime žiadnej kombinácii a radi skúšame a vyrábame nové veci. 

Ak sa Vám páči výrobok, ktorý už nie je dostupný, napíšte nám, určite sa dohodneme. Nech sa páči, nahliadnite. 

Blahoželania

Podkategórie

 • Svadba/ Valentín

  Chceli by ste darovať niečo milé a malé, čo nezaberie veľa miesta, no aj tak obdarovaného či obdarovaných poteší? Chcete darovať peniaze, ale neviete ako ich zaujímavo zabaliť? Ručne vyšívané blahoželania vieme "ušiť" na mieru podľa Vášho želania. V blahoželaniach je miesto aj pre Váš krátky text, odkaz alebo vtipnú správu pre Vašu lásku, či novomanželov. 

 • Výročia/Narodeniny

  Chceli by ste darovať niečo milé a malé, čo nezaberie veľa miesta, no aj tak obdarovaného poteší? Chcete darovať aj peniaze, ale neviete ako ich zaujímavo zabaliť? Ručne vyšívané blahoželania vieme "ušiť" na mieru podľa Vášho želania s menom/menami, či výročím obdarovaného/obdarovaných. V blahoželaniach je miesto aj pre Váš krátky text, odkaz alebo vtipnú správu pre oslávenca/oslávencov. 

 • Veľká noc/Jar

  Blíži sa jar a Veľkonočné sviatky. Aj toto obdobie sa dá privítať našimi ručne vyšívanými blahoželaniami a pozdravmi s jemnými jarnými a veľkonočnými motívmi podľa Vášho želania.

 • Vianoce

  Vo vianočnom čase, keď sa stretáva rodina a priatelia o čosi viac, si radi darujeme aj malé pozornosti. Môže to byť napríklad ručne vyšívaná vianočná pohľadnica, pozdrav, blahoželanie, či telegram z našej dielne. 

  Nahliadnite a vyberajte z rôznych tradičných aj netradičných symbolov Vianoc, ktoré zdobia naše výrobky. 

 • Krstiny/Prijímania

  Narodil sa nový človiečik a chcete ho netradične privítať? Dať mu na pamiatku niečo, čo nebude veľké, no slová napísané vo vnútri ho môžu sprevádzať celý život? Blahoželania k narodeniu, ku krstu, k 1. sv. prijímaniu podľa Vašich želaní. S menom dieťatka alebo človeka, ktorý prijíma sviatosti mu túto chvíľu môžete "uložiť" do ručne vyšívanej pohľadnice, blahoželania, či telegramu. 

 • Rôzne

  Chcete niekomu poďakovať alebo len tak urobiť radosť? Neviete ako a čím? Snáď Vám pomôže niektoré z našich blahoželaní. A ak náhodou nenájdete to čo hľadáte, radi vyrobíme blahoželanie podľa Vašich predstáv.

Aktívne filtre